A e dinit? Këtë futbollist Milan e largoi në minutat e fundit të afatit kalimtar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A e dinit? Këtë futbollist Milan e largoi në minutat e fundit të afatit kalimtar

20:07 | 02 Shkurt 2019

AC Milan ishte shumë aktiv në këtë afat kalimtar, duke harxhuar plotë 70 milionë për transferime të reja.

Rossonerët, arritën të nënshkruanin me Lucas Paqueta dhe Krzysztof Piatek përforcime këto që bënë bujë të madhe përcjell ORAinfo.

Por, përveç ardhjeve të reja, Milan largoi edhe futbollistë të cilët nuk ishin shumë aktiv dhe të efektshëm.

Pak orë para përfundimit të transferimeve të janarit, Milan njoftoi marrëveshjen me Royal Standard de Liège për transferimin e të drejtave të regjistrimit të lojtarit Alen Halilović në kredi me opsionin për të blerë atë./ORAinfo/

Komento: