A e keni ditur ? Kjo këngëtare është vajza e tezës së Genta Ismailit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

A e keni ditur ? Kjo këngëtare është vajza e tezës së Genta Ismailit

00:01 | 12 Qershor 2019

Genta Ismaili, ka rrëfyer një sekret.

Në Kosovë më shumë se çkado kemi këngëtar e këngëtare, shumica në një konkurrencë të ashpër me njëri tjetrin, sepse ky është një treg i vogël me konkurrencë të madhe, ku çdo njëri pretendon një pozicion më të favorshëm, shkruan “Kosovarja”.

Në estradë njohim edhe këngëtar që e kanë njëri tjetrin të familjes, siç është rasti i 2po2 dhe Capital T, Vjollca Haxhiut e Leonora Jakupit, etj.

A e keni ditur që Genta Ismajli dhe Mirsa Kërqeli gjithashtu i kanë nënat shumë të afërta.

Genta, thotë se Mirsen e ka vajzë të tezes. Dy këngëtaret nga Gjilani dikur shiheshin shpesh nën shoqërinë e njëra tjetres. Sot, Mirsa po rri larg skenës muzikore dhe i është përkushtuar më shumë rritës së familjes.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!