A e keni ditur se Vjosa Osmani e ka kaq të bukur motrën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A e keni ditur se Vjosa Osmani e ka kaq të bukur motrën

22:51 | 06 Prill 2021

Presidentja e Kosovës.

I pamë të gjithë, dy vajzat, bashkëshortin, nënën dhe babain e presidentes së Kosovës Vjosa Osmani.

Por pak njerëz dinë se ajo ka një motër. Quhet Blinera Osmani.

Nuk ngjasojnë fort mes vete, por kanë diçka të përbashkët, shenjat dhe mimika.

Blinera është motra e vogël e Vjosës, është e martuar dhe ka një vajzë.

Shikojini disa foto të saj dhe vlerësojeni vet….

Komento: