A e keni parë Alketa Vejsiun si nuse, do të habiteni me frizurën e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A e keni parë Alketa Vejsiun si nuse, do të habiteni me frizurën e saj

14:59 | 24 Nëntor 2020

Alketa Vejsiu është ndër moderatoret më të njohura shqiptare.

Ajo njihet si një ndër femrat më oratore, shkruan ORAinfo.

Moderatorja e njohur është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në foton e fundit ajo duket paksa si nuse dhe është stili i flokëve të saj që mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: