A e keni parë ndonjëherë kaq të grimosur Teuta Krasniqin? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A e keni parë ndonjëherë kaq të grimosur Teuta Krasniqin?

16:39 | 23 Shtator 2022

Teuta Krasniqi, është njëra nga aktoret më të dashura për publikun.

Ndonëse është shumë aktive në profesionin e saj, Teuta kujdeset shumë për vetën, shëndetin dhe familjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo që një kohë të gjatë është vegane dhe konsumon vetën ushqim të shëndetshëm.

Se fundmi Teuta ka publikuar një foto ku tregon që sapo ka dal nga salloni i ondulimit.

Kaq të grimosur nuk e kemi parë asnjëherë aktoren Teuta Krasniqi. /ORAinfo/

Komento: