A e keni parër gjestin e turpshëm të Ronaldos pas shënimit të golit

09:54 | 16 Dhjetor 2018

Cristiano Ronaldo me golin e tij ja ka sjellur fitorën ekipit të Juventus në derbin ndaj Torinos.

‘Zonja e Vjetër’ shënoi fitore minimale 0-1 ndaj Torinos në kuadër të Serie A.

Pas shënimit të golit Ronaldo ka shkuar tek portieri kundërshtar dhe e ka ngacmuar duke e goditur lehtë me gjoks.

Arbitri i takimit nuk e ka toleruar këtë gjest dhe e ka ndëshkuar me karton të verdhë.

https://www.youtube.com/watch?v=WPmV9ArYTxM

Komento: