A është ky ‘thesi’ me para që Loredana akuzohet se e vjedhi nga çifti zvicëran?!

11:12 | 08 Maj 2019

Reperja e njohur kosovare është prangosur nën dyshimin për mashtrim të një çifti zviceran.

Loredana Zefi po akuzohet se mashtroi një çift zviceran, të cilëve u mori hiç më pak se 900.000 franga.

Reperja e njohur është arrestuar dhe shumë shpejt do të përballet me drejtësinë e këtij shteti, shkruan Indeksonline.

Me t’i hedhur një sy profilevenë rrjetet sociale të çiftit Loredana dhe Mozzik vërejmë shumë detaje.

Është pikërisht Mozzik ai i cili ditë më parë si përshkrim të një fotografie vendosi këta emotikona të përshtatshëm.

Një “thesë” me para ka qenë përshkrimi ideal, i përshtatur me këtë fotografi.

Komento: