A është në lidhje Lulja e Motrave Mustafa, jep këtë përgjigje të papritur

23:45 | 09 Maj 2019

Motrat Mustafa janë këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore kosovare.

Ato kanë një kohë të gjatë që janë pjesë e skenës muzikore dhe që nga atëherë janë tejet aktive me këngë e projekte të reja, përcjell ORAinfo.

Motrat Mustafa janë shumë të përfolura edhe për jetën private, e sidomos më e vogla e tyr, Lulja.

Meqë është tejet aktive në rrjete sociale, ajo sot ka hapur një pytësor, dhe në pyetjen se a është në lidhje, ajo ka hezituar të përgjigjet duke ngjallur edhe më shumë dyshime./ORAinfo/

Komento: