A është penduar Fisnik Syla për martesën me Fjolla Morinën? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A është penduar Fisnik Syla për martesën me Fjolla Morinën?

09:26 | 28 Maj 2022

A është penduar për martesën me Fjolla Morinën, flet Fisnik Syla.

Biznesmeni i njohur Fisnik Syla dhe këngëtarja Fjolla Morina ka muaj që kanë përfunduar lidhjen e tyre dhe janë ndarë.

Por edhe pas ndarjes dyshja vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan lajmi.

Së fundmi Fisniku ishte pjesë e një intervistë në “SyriTv” ku foli rreth kësaj martese.

Ndër tjerash ai tha që është bërë pishman që është martuar me këngëtaren Fjolla Morina.

“Unë jam Fisnik Syla, unë njihem edhe më parë në portalet Belge si një biznesmen i suksesshëm dhe si deputet në komunën ku jetoj dhe nuk kam qejf të njihem si partneri i saj”, tha ai.

Komento: