A ka kërkuar Isco largimin nga Reali? Ja çka thotë Zidane – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A ka kërkuar Isco largimin nga Reali? Ja çka thotë Zidane

21:53 | 21 Nëntor 2020

A ka kërkuar Isco largimin nga Reali?

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane s’ka pranuar të flas për mesfushorin Isco.

Spanjolli thuhet se ka kërkuar nga klubi ta lejojë të largohet në afatin dimëror, përcjellë lajmi.

Mirëpo, përgjigja e teknikut francez ishte se Isco është pjesë e klubit madrilen.

“Asgjë. Nuk do flasim çfarë ndodh brenda klubit. Isco është në klub dhe kjo është”, u shpreh ai.

Ndeshja e radhës për Realin është kundër Inter Milanit në Ligën e Kampionëve.

Komento: