A ka kush që e ndal Piatek ? Ia bën “terr” Atalantës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A ka kush që e ndal Piatek ? Ia bën “terr” Atalantës

21:24 | 16 Shkurt 2019

Atalanta dhe Milan janë duke luajtur për të siguruar një vend në Champions League.

Ndeshja e cila po zhvillohet në Bergamo po sjellë një lojë tepër intensive.
Ishin vendasit që kaluan në epërsi 1-0, ndaj Milanit.

Golin për Atalanatan e ka shënuar, Remo Freuler në minutën e 34” të takimit. Por, shifrat u barazuan në minutat shtesë ku sulmuesi Piatek shënoi në minutën 45”+1 të takimit.

Rossonerët janë duke shpresuar për ta siguruar një vend në Championns League./ORAinfo/

Komento: