Adelina bën testin e Intelegjencës, rezultati do t’iu befasojë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Adelina bën testin e Intelegjencës, rezultati do t’iu befasojë

17:08 | 15 Prill 2019

Adelina Tahiri është këngëtarja nga Shkupi e që për publikun u bë shumë e njohur që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën na ka tregon që e ka bërë testin e Intelegjencës, dhe rezultati i saj 142.

Kjo duket që e ka gëzuar Adelinën pasi e ka publikuar dy herë në Instastory./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!