Adelina del nga frizerja, ‘godet’ me veshjen dhe grimin

15:09 | 09 Dhjetor 2018

Adelina pak muaj pas lindjes është kthyer në gjendjen e mëparshme trupore dhe po duket çdo herë e më bukur.

Ajo nuk heziton asnjëherë që t’i tregojë publikut për jetën luksoze që e jeton së bashku me burrin dhe djalin, shkruan ORAinfo.

Adelina e ka përmendur se ka rënë shumë në peshë pas lindjes dhe është gati në gjendjen e saj para shtatzënisë, e sot e ka dëshmuar më së miri, sepse ka publikuar një fotografi ku duket aq bukur me grimin dhe veshjen e saj./ORAinfo/

Komento: