Adelina e rrezikon jetën e saj për ta bërë këtë foto! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina e rrezikon jetën e saj për ta bërë këtë foto!

10:29 | 26 Tetor 2020

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Krejt kjo pasi ajo u martua me 50 vjeçarin milioner nga Maqedonia e Veriut.

Nga kjo kohë, Adelina e ka lënë anash muzikën, duke ju përkushtua familjes dhe rrjeteve sociiale.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet duke pozuar në mes të rrugës.

Duke e mbajtur një qen në dorë, Adelina ka rrezikuar seriozisht jetën e saj për një foto duke pozuar në mes të rrugës. /ORAinfo/

Komento: