Adelina është bërë “çokolladë”, do ta “tranojë” burrin e saj 50 vjeçar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina është bërë “çokolladë”, do ta “tranojë” burrin e saj 50 vjeçar

13:28 | 14 Gusht 2019

Ajo me pozat e saj gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri ka kohë që është distancuar nga skena muzikore, duke i kushtuar më shumë vëmendje familjes.

Ajo tanimë është nënë e një djali dhe kjo nuk i ka penguar aspak të ketë një trup në formën më të mirë.

Adelina së fundmi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku duket në formën më të mirë duke i ekspozuar linjat trupore në plan të parë.

Komento: