Adelina është bërë si ‘kukull’ sonte, do ta ‘ҫmend’ burrin e saj me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina është bërë si ‘kukull’ sonte, do ta ‘ҫmend’ burrin e saj me këtë pamje

22:51 | 26 Dhjetor 2019

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur dhe me shumë stil./ORAinfo/

Komento: