Adelina i dha fund martesës më 50-vjeҫarin, por mësohet se me kë po rrin djali pas ndarjes së tyre

22:03 | 06 Qershor 2023

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, përcjell ORAinfo.

E një temë që është përfolur është edhe se me kë po qëndron djali, nëse ata janë ndarë.

Në Instagramin e saj, Adelina ka kohë që nuk ka postuar fotografi të djalit, gjë që ngrit dyshimet se ai po qëndron më shumë tek babai i tij.

Mirëpo, dyshja nuk e kanë konfirmuar as mohuar një gjë të tillë akoma./ORAinfo/

Komento: