Adelina ka dalë për kafe me burrin, marrin gjithë vëmendjen kilogramët e saj të tepërt – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Adelina ka dalë për kafe me burrin, marrin gjithë vëmendjen kilogramët e saj të tepërt

15:47 | 12 Qershor 2019

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Ajo konsiderohet si diva shqiptare, edhe pse tani është larguar pak nga skena pasi u martua dhe u bë nënë, përcjell ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me burrin, mirëpo, kilogramët e saj të tepërt morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!