Adelina mban në gji djalin e saj, publikon foton më të ëmbël nënë e bir

16:28 | 07 Dhjetor 2018

Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë në moshë fare të re, është duke e shijuar deri në maksimum ditët me djalin e saj.

Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, ajo ka vendosur t’I injorojë ato dhe të vazhdojë jetën që ka nisur, përcjell ORAinfo

Edhe pse gjithmonë heziton të postojë fotografi të djalit dhe të burrit, ajo sot ka thyer akullin duke postuar fotografinë me djalin e saj që e ka quajtur, Jon.

Ajo poashtu i ka hapur edhe njw profil nw Instagram me emrin dhe mbiemrin e tij, Jon Markoov. /ORAinfo/

Komento: