Adelina me veshje e poza provokuese, do t’ju lë pa fjalë me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina me veshje e poza provokuese, do t’ju lë pa fjalë me pamjen

20:38 | 12 Shtator 2019

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, shkruan ORAinfo.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë, e gjithë vëmemendjen mori poza dhe veshja e saj provokuese./ORAinfo/

Komento: