Adelina merr burrin dhe djalin, në këtë vend po e shijon këtë fundvit

14:11 | 08 Dhjetor 2018

Adelina Tahiri dhe burri i saj maqedonas, si duket sot kanë marrë djalin dhe janë nisur prapë në një pushim, e kësaj here në Vjenë.

Ajo edhe pse u komentua shumë keq për lidhjen e saj me burrin maqedonas, ajo vendosi të mos I dëgjojë dhe ta shijon kohën me djalin e burrin, përcjell ORAinfo.

I kemi parë shumë bashkë në këtë kohë por sot ata kanë dalë jashtë vendit dhe po e shijojnë këtë kohë dhjetori në Vjenë.

E rrugët e këtij qyteti i ka postuar në Instastory./ORAinfo/

Komento: