Adelina merr dhuratën më të shtrenjtë, por nga kush?

17:06 | 07 Dhjetor 2018

Adelina po i tregon publikut dhe fansave të saj sa jetë luksoze dhe të shtrenjtë po bën ajo.

Ajo nuk heziton asnjëherë që momentet e ndryshme të jetës së saj, të burrit e të djalit, t’i postojë në rrjetet e saj sociale, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja që bëri bujë me martesën e saj me burrin maqedonas, sot ka marrë një dhuratë shumë të shtrenjtë, por nga kush e ka marrë Adelina këtë dhuratë?/ORAinfo/

Komento: