Adelina nuk përmbahet gjatë pushimeve, i ulët burrit të saj në ‘zonën e ndaluar’! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina nuk përmbahet gjatë pushimeve, i ulët burrit të saj në ‘zonën e ndaluar’!

22:14 | 03 Gusht 2022

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri gjithmonë pozon në forma provokuese, andaj merr vëmendje të madhe tek ndjekësit.

Ajo me pozat e shumta, tregon anët pozitive që ka dhe nuk mungon asnjëherë në lajmet rozë.

E vetëdijshme për këtë, këngëtarja shfaqet shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi po qëndron për pushime në bregdetin e Greqisë, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto në shoqëri të burrit të saj, biznesmenit nga Maqëdonia e Veriut.

Ajo madje nuk heziton të publikoj foto ku shfaqet e ulur në prehrin e burrit të saj.

Edhe pse dallimin në moshë mes tyre është mbi 20 vjet, Adelina shpesh është deklaruar se është e dashuruar në të ‘kokë e këmbë’. /ORAinfo/

Komento: