Adelina nuk përmbahet, sjellë imazhe intime me të dashurin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina nuk përmbahet, sjellë imazhe intime me të dashurin

22:43 | 22 Maj 2022

Adelina Hasani, është njëra nga moderatorët më të lezetshme.

Ajo ka kohë të gjatë se është pjesë e ekraneve dhe gjithmonë me buzëqeshjen e saj i ka bërë për vete një numër të madh adhuruesish, shkruan ORAinfo.

Muaj më parë ajo përmes disa fotove, tregoi edhe pak nga jeta e saj private. Ajo është në lidhje dashurie me një djalosh të quajtur, Besart.

Tani, moderatorja nuk po e fsheh më dhe po poston foto shumë personale me të. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto bardhezi krah dashurisë së saj të madhe./ORAinfo/

Komento: