Adelina po e ‘falimenton’ burrin e saj 50 vjeçar, ky është shpenzimi i radhës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina po e ‘falimenton’ burrin e saj 50 vjeçar, ky është shpenzimi i radhës

13:36 | 23 Dhjetor 2019

Adelina Tahiri dhe burri i saj po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik.

Këngëtarja është shumë e përfolur për jetën e saj tejet-luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive me pastime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur krejt firmato.

Duket se Adelina nuk tregohet aspak kursimtare kur është në pyetje gardëroba e shtrenjtë./ORAinfo/

Komento: