Adelina poston fotografinë më të ëmbël me djalin, po çfarë i ka bërë atij

12:33 | 08 Dhjetor 2018

Adelina Tahiri nuk është përmbajtur këto ditë dhe ka postuar fotografi me djalin, e që më heret nuk e ka bërë këtë gjë ku ka thënë se dëshiron ta ruaj privatësinë.

Ajo këto ditë duket se ka dalë shumë me burrin dhe djalin dhe vazhdimisht ka postuar fotografi me ata të dy, shkruan ORAinfo.

E sot, ajo ka postuar edhe një fotografi me djalin e saj e të cilin e ka emëruar me emër shqiptar, Jon, por ajo çfarë na e tërheq vëmendjen është se Adelina tani I ka hapur edhe djalit një llogari në Instagram me emrin shqiptar e mbiemrin maqedonas./ORAinfo/

Komento: