Adelina publikon foto duke depiluar trupin, rrezikon të ekspozoj me shumë se ç’duhet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina publikon foto duke depiluar trupin, rrezikon të ekspozoj me shumë se ç’duhet

11:36 | 25 Janar 2021

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Këngëtarja se fund ka publikuar një foto goxha provokuese, ku shfaqet duke e depiluar trupin e saj.

Në këtë foto ajo ka ngritur njërën këmbë duke rrezikuar të ekspozoj trupin me shumë se ç’duhet, /ORAinfo/

Komento: