Adelina puthet me burrin në mes të rrugës, ka diҫka interesante në këtë foto – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina puthet me burrin në mes të rrugës, ka diҫka interesante në këtë foto

21:13 | 28 Dhjetor 2018

Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë në moshë fare të re, është duke e shijuar deri në maksimum ditët me djalin e saj.

Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet duke u puthur me burrin e saj.

Fotoja është realizuar teksa po binte borë dhe po duket shumë artistike./ORAinfo/

Komento: