Adelina shfaqet më e lumtur se kurrë pranë burrit, merr gjithë vëmendjen veshja e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Adelina shfaqet më e lumtur se kurrë pranë burrit, merr gjithë vëmendjen veshja e saj

17:09 | 12 Qershor 2019

Ajo është një ndër më të përfolurat e publikut.

Adelina Tahiri është këngëtarja që u bë tejet e përfolur që në daljen e saj të parë në skenë, përcjell ORAinfo.

Është jeta e saj luksoze ajo që tani po e bën edhe më të komentuar.

Ajo nuk heziton që të publikojë në rrjete sociale imazhe nga jeta e saj.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me burrin e saj, mirëpo, gjithë vëmendjen merr fustani i saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!