Adelina si një ‘loҫkë’ e vërtetë, kështu iu ka rregulluar burrit për Shën Valentin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina si një ‘loҫkë’ e vërtetë, kështu iu ka rregulluar burrit për Shën Valentin

16:00 | 14 Shkurt 2019

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri është ndër këngëtaret me të përfoluar të shoë bizit.

Kjo pasi ajo u martuar me milionerin nga Maqedonia, i cili është shumë më i moshuar, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme.

Sot në ditën e Shën Valentinin ajo është veshur e rregulluar tejet bukur dhe me stil./ORAinfo/

Komento: