Adelina Tahiri e ka lënë burrin dhe djalin vetëm, ka dalë me këtë person sonte

10:12 | 20 Nëntor 2023

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo ka treguar se sonte ka dalë me motrën e saj./ORAinfo/

Komento: