Adelina Tahiri ka publikuar një foto që mund ta nxisë reagimin e burrit të saj 50 vjeçar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina Tahiri ka publikuar një foto që mund ta nxisë reagimin e burrit të saj 50 vjeçar

09:15 | 16 Nëntor 2020

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku ekspozon të pasmet e saj vetëm në bikini.

Në këtë foto ajo po duket shumë propvokuese, e kjo pamje mund të mos i pëlqej edhe burrit të saj, 50 vjeçarit maqedonas. /ORAinfo/

Komento: