Adelina Tahiri pa pikë grimi, edhe e tillë po duket bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina Tahiri pa pikë grimi, edhe e tillë po duket bukur

22:11 | 20 Maj 2020

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pa grim, por gjithsesi po duket bukur./ORAinfo/

Komento: