Adelina Tahiri provokon burrin e saj 50 vjeçar në publik

14:28 | 07 Dhjetor 2018

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia po vazhdon të komentohet shumë në media e në publik që nga momenti i lidhjes së saj me avokatin e njohur maqedonas.

Mirëpo, ajo ka vendosur të mos i dëgjojë komentet negative dhe të shijojë kohën me burrin e saj dhe me djalin e lindur para pak muajsh, shkruan ORAinfo.

Ata sidomos në këtë kohë kanë qenë vazhdimisht bashkë, e këtë e kemi vërejtur në fotografitë e ndryshme që Adelina i ka postuar në Instagram.

E sot, ajo ka postuar një fotografi ku shihet se ka dalur për kafe me burrin dhe djalin, e ajo çka bie në sy është se Adelina i ka vendosur këmbët mbi këmbët e burrit të saj./ORAinfo/

Komento: