Adelina Tahiri publikon dhomën e gjumit, por ka diҫka që mori tërë vëmendjen

19:40 | 14 Dhjetor 2018

Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë në moshë fare të re, është duke e shijuar deri në maksimum ditët me djalin e saj.

Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, ajo ka vendosur t’I injorojë ato dhe të vazhdojë jetën që ka nisur, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto nga dhoma e gjumit, e ajo që bie në sy janë parfumat e saj tek pasqyra./ORAinfo/

Komento: