Adelina Tahiri shfaqet provokuese me mëngjes! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina Tahiri shfaqet provokuese me mëngjes!

11:31 | 21 Maj 2022

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është njëra nga yjet e estradës që shfaqet shumë atraktive me veshjen dhe bukurinë e saj.

Por, ajo shumë shpesh është kritikuar për martesën e saj me një biznesmen nga Maqedonia e Veriut, i cili i ka kaluar të 50-tat, përcjell ORAinfo.

Edhe pse në moshë, këngëtarja është e dashuruar kokë e këmbë në të. Ajo këtë e ka dëshmuar në shumë postime ku është shfaqur në përqafim të burri të saj.

E Adelina se fundi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur shkurt dhe provokuese.

“Kalofshi një vikden të mirë’, ka qenë postimi që Adelina e ka publikuar.

Kaq joshëse po duket ajo… /ORAinfo/

Komento: