Adelina tregon sa fëmijë dëshiron t’i bëjë me milionerin 50 vjeçar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina tregon sa fëmijë dëshiron t’i bëjë me milionerin 50 vjeçar

12:52 | 18 Prill 2019

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri është njëra ndër femrat më të komentuara të shoëbizit, madje edhe për jetën luksoze që bën.

Adelina është e martuar me burrin maqedonas 50 vjeçar dhe tani ata kanë një djalë, përcjell ORAinfo.

Ajo ka shumë ndjekës në Instagram të cilëve ka kohë që ju përgjigjet në pyetje.

Adelina në komunikimin e fundit me fansat e saj është pyetur edhe sa fëmijë dëshiron t’i ketë.

Ajo ka thënë se me burrin e saj 50 vjeçar dëshiron t’i ketë katër fëmijë. /ORAinfo/

Komento: