Adelina vishet e rregullohet për darkë, por ҫfarë ka ndodhur me fytyrën e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina vishet e rregullohet për darkë, por ҫfarë ka ndodhur me fytyrën e saj

17:10 | 30 Dhjetor 2018

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të përfolura.

Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar nëj foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar bukur.

Por, fytyra e saj nuk po duket në gjendje shumë të mirë./ORAinfo/

Komento: