Adelina vishet me fustan të ngushtë e me taka, do ta ‘ҫmend’ burrin me këtë pamje

14:03 | 07 Maj 2019

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan dhe me taka.

Si gjithmon, Adelina po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

Komento: