‘Adios’ Lukaku, Manchester United me super transferim nga Franca – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

‘Adios’ Lukaku, Manchester United me super transferim nga Franca

15:28 | 16 Maj 2019

Romelu Lukaku pritet të largohet nga Manchester United në fund të këtij sezoni.

Manchester Unitedi po mendon të transferojë sulmuesin e Lyonit, Moussa Dembele si zëvendësues për belgun Romelu Lukaku, bën të ditur “The Sun”.

Lukaku po pritet të largohet nga Manchesteri në verë, ndërsa Dembele 22-vjeçar po shihet si zëvendësues ideal.

Vlera e tij sillet në rreth 40 milionë funte.

Lukaku në anën tjetër po kërkohet nga Paris Saint-Germaini dhe Interi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!