“Adios” Ramos, ja kush po zbarkon në “Santigo Bernabeu”

20:46 | 13 Janar 2019

Real Madrid po konsideron të bëjë një lëvizje për Marquinhos pasi ka bërë kontakt me mbrojtësin e Paris Saint-Germain përcjell ORAinfo.

Fituesit të Ligës së Kampionëve po kërkojnë të nënshkruajnë një qendër mbrojtës udhëheqë, të cilët mund të ofrojnë stabilitet për një periudhë të gjatë kohore.

El Pais raporton se Los Blancos kanë vënë 24 vjeçarin brazilian në krye të listës së tyre të objektivave dhe kanë filluar të punojnë për të realizuar një lëvizje të mundshme./ORAinfo/

Komento: