“Adios” Real Madrid, kjo është fanella e re e Iscos – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Adios” Real Madrid, kjo është fanella e re e Iscos

13:55 | 14 Janar 2019

Objektivi i Juventusit, Isco mund të jetë më afër largimit nga Real Madrid pasi një nga shokët e tij më i afërt ka zbuluar këtë fakt.

Isco nuk po pëlqehet nga Solarit dhe mbeti zëvendësues gjatë fitores 2-1 të Madridit në Real Betis të dielën, duke bërë që Aitor Kosta të shpreh zemërimin e tij në mediat sociale përcjell ORAinfo.

Isco mund të largohet nga Spanja dhe të i bashkohet Juventusit.

“Solari, ju keni të njëjtën ide të futbollit që kam në inxhinieri: ju jeni një vrasës i futbollit. Njerëzit si ti nuk kanë një emër, “shkroi ai në historinë e Instagram-it.

Pavarësisht interesit të raportuar të Bianconerit në spanjoll, Tuttosport thotë se Merengues po kërkojnë Paulo Dybala në këmbim./ORAinfo/

Komento: