Adnan Januzaj vjen në Kosovë, ja ku ka e kaluar ditën sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Adnan Januzaj vjen në Kosovë, ja ku ka e kaluar ditën sot

22:08 | 25 Qershor 2019

Adnan Januzaj është futbollisti i njohur kosovar.

Futbollisti nga Istogu tani është pjesë e ekipit spanjoll, Real Sociedas, përcjell ORAinfo.

Adnani ka ardhur sot në Kosovë për të kaluar pushimet pas përfundimit të sezonit.

Gjatë ditës ai ka publikuar foto ku shihet se e kanë shërbyer me ushqimin tradiosional shqiptar fli.

Ndërsa më vonë, Adnani ka shkuar në Radac të Pejës, për të eksploruar edhe më shumë bukuritë e Kosovës prej nga edhe ka publikuar video të ndryshme./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!