Afërdita Dreshaj sjellin imazhin e parë të shtatzënisë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afërdita Dreshaj sjellin imazhin e parë të shtatzënisë

12:36 | 27 Janar 2021

Afërdita dhe Jakubi sjellin imazhin nga fotosesioni i parë gjatë shtatzënisë.

Afërdita Dreshaj dhe hokeisti çek Jakub Kindl po bëhën prindër për herë të parë.

Muaj më herët ata e kanë zbuluar edhe gjininë e foshnjës, duke treguar se do kenë një djalë, shkruan Kosovarja.

E që nga koha kur Afërdita tregoi se është shtatzënë vëmendja veç i është shtuar, e sidomos për shkak të linjave të përsosura e gjatë kësaj periudhe.

Ditë më parë Afërdita kishe shfaqur ca imazhe e video duke treguar se është në realizim të një fotosesioni nga fotografi Fadil Berisha.

E mbrëmë ajo ka sjellë foton e parë nga ky fotosesion bashkë me Jakubin.

Komento: