Afërdita e ‘kallë’ me valle në dasmë, publikon këtë foto interesante – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afërdita e ‘kallë’ me valle në dasmë, publikon këtë foto interesante

19:02 | 11 Shtator 2019

Afërdita Demaku po vazhdon të jetë një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo është aktive si me këngë të reja ashtu ehe në dasma e festa të ndryshme, percjell ORAinfo.

Afërdita ka qenë tejet e angazhuar sidomos gjatë këtij sezoni, mirëpo, kjo nuk e ka penguar të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në një dasmë dhe atje duket se e ka shijuar shumë./ORAinfo/

Komento: