Afërdita lë nën ‘hije’ vajzën e saj, vesh fustanin më të bukur

22:53 | 05 Qershor 2019

Afërdita Demaku është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë ka filluar të këndojë bashkë me vajzën e saj, shkruan ORAinfo.

Afërdita është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ja publikuar disa foto në të cilat shihet e veshur me fustan të bardh dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: