Afërdita me djalin e vajzën në dasmë, kaq bukur janë rregulluar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Afërdita me djalin e vajzën në dasmë, kaq bukur janë rregulluar

21:33 | 17 Gusht 2019

Afërdita Demaku po bëhet çdo ditë e më e pëlqyer për publikun.

Përveç me këngë të reja, ajo është shumë aktive në mbrëmje, dasma e festa të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, ajo nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në një dasmë me djalin dhe vajzën e pamja e tyre i mahniti fansat./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!