Afrona del me kunatën e saj, motrën e Bleros, shikoni ҫfarë i bën asaj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afrona del me kunatën e saj, motrën e Bleros, shikoni ҫfarë i bën asaj

23:24 | 22 Dhjetor 2018

Afrona Dika tashmë është mjaftë e njohur për publikun.

Ajo është e dashura e këngëtarit të njohur, Bleros, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka dal me Bleron dhe kunatën e saj, motrën e Bleros.

Afrona e ka publikuar kunatën në Instastory, me të cilën duket se kanë raporte shumë të mira./ORAinfo/

Komento: