Afrona dhe Blero, kështu e kaluan natën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afrona dhe Blero, kështu e kaluan natën

10:28 | 23 Dhjetor 2018

Afrona Dika tashmë është mjaftë e njohur për publikun.

Afrona është e dashura e këngëtarit të njohur, Bleros.

Që nga bërja publike e lidhjes së tyre ata janë vazhdimisht në qendër të vëmendjes së mediave rozë, shkruan Indeksonline.

Bëhet fjalë për këngëtarin, Blero dhe partneren e tij, Afrona Dika.

Dyshja pak kohë më parë kanë shijuar disa ditë pushimi në Dubai, ndërsa tani ata po shijojnë një mbrëmje së bashku me miqtë e tyre në Zvicër.

Nga atje, Afrona ka publikuar disa imazhe ku shihet përkrah këngëtarit Blero.

Ndryshe, Blero dhe Afrona pritet të kurorëzohen në vitin që po vjen.

Komento: