Afrona ka dalë në qytet, reklamon çantën që do e donte çdo femër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Afrona ka dalë në qytet, reklamon çantën që do e donte çdo femër

23:20 | 25 Qershor 2019

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, përcjell ORAinfo.

Afronën e gjejmë tejet aktive sidomos në këtë kohë kur ajo po bën përgatitjet e fundit të dasmës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur plot stil e vëmendjen merr çanta me inicialet e Afronës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!